| BigsmilexD a întrebat:

winking
Deci. Sunt racita si stau acasa.
Ce as putea sa fac ca sa nu ma mai plctisesc? thinking
Meersi. :*

10 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Încearca sa citesti o carte sau sa asculti o muzica preferata.

| AngelaZero a răspuns:

Filme, muzica, jocuri video...mai ajuta pe cineva pe TPU, stai pe mess cu oricine vezi ca nu are chef de scoala. daca te plictisesti mult prea tare, baga un somn, si vezi cum te trezesti de nici nu stii cand a trecut timpul. si somnul te mai ajuta si sa te faci bine

| Gandacelu a răspuns:

Uita-te la un film ceva.mai cauta si descarca muzica...mai poti sa cauti un joc sau ceva sa-ti ocupe timpul.pai.banuiesc ca nu esti singura racita.si eu sunt racita, acasa si mai am cativa colegi ce sunt si ei si vorbesc cu ei.
Sincer eu nu m-am plictisit deloc, ba chiar as vrea sa mai stau laughing
Pai.Iti recomand pentru joc:Imvu, Metin2, Perfect World.
Alta jocuri pe net:Ourworld, weworld, Imperia Online etc.
aa da-mi si mie un vot please SPAM/user/Suzica.html

| Tarabostes a răspuns:

Descarcati jocul crazyCO

| no1cares a răspuns:

Uita-te la un film de comedie,joacate pee net,dormi, uitate la tv, muzica happy

| Lina_4442 a răspuns:

Poti descarca niste filme interesante sa privesti, poti citi ceva interesant, sau sa discuti pe inet cu cineva! sau sa gesesti o ocupatie!

| LordJohn a răspuns:

Ps3...pc...tv

| viorelleu a răspuns:

Sint multe de facut! de expl:daca nu ai inca permisul de conducere si ai dorii vreodata sa optezi pentru el atunci te sfatuiesc sa cauti pe google regulamentul auto 2010 si chestionare si iti spun eu ca nu te plictisesti si iti va fi folositor! eu asa fac cind n-am nimic de facut si ma plictisesc! sper ca ti-am dat o idee, ar mai fi sa cauti pe google vizionare unor filme documentare sau cu caracter istorico-geologic! ai destule pe net! mai sint si treburi prin casa! in orice caz, tricotatul ciorapilor nu mai este la moda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la tv, citesti, colorezi laughing nu mai stiu

| zooey a răspuns:

Cheama o prietena, asta este cel mai bun lucru(cred eu)faceti ceva impreunawinkingputeti gati, citi reviste, discutawinking