| NuAmHabar a întrebat:

Ce fac sa nu ma plctisesc?:O

Răspuns Câştigător
| freehugs a răspuns:

Dansezi, te plimbi, faci sport
desenezi, te machiezi(daca esti fata)in diferite culori si cauti tutoriale pe youtube
iti faci poze, citesti, te uiti la filme
iti descarci un serial preferat
te uiti la tv, iesi cu rolele in parc
etc etc etc
viata e prea frumoasa si distractiva ca sa te plictisesti de ea!big grinbig grin

5 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

nu vrei sa devii reprezentant avon? big grin
da-mi add bia_coolgirl94 nu pierzi nimic daca obtii cateva informatii :*

| Rebecca a răspuns:

Citeste, deseneaza, creeaza versuri, fa'ti un jurnal, asculta muzica.

| Bitzika a răspuns:

Joaca-te pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncate de pe geam mai am un prieten carea vrut treaba asta (si l-am intrebat de ce?) a raspuns (de plictiseala)laughing nu stiu faci cum vrei poate iti va placea dar trebuie sa stai la et 4 daca nu nu e distractivtongue

| ruxy_4476 a răspuns:

Poti sa te duci la cursuri de dans sau la un sport