| Deeaa a întrebat:

Deci ziua mamei mele [de nume] este pe 8 noiembrie si as vrea sa ii iau un cadou foarte frumos. Am 13 ani si nu am prea multi bani pusi deoparte. Sunt fata. Cum as putea sa strang repede bani [fara site-uri fara rog]. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Te imprumuti, nu trebuie foarte mult, gestul conteaza, poti sa ii faci ceva personalizat, o cana sau o perinuta, depinde de ce buget ai la dispozitie. Dar o cana pentru cafea/ceai, cu un scris frumos despre dansa, nu trece de 25-30 de lei. Sau ce vrei, dar sa fie ceva deosebit, nu valoarea in bani face totul.

| Laura927 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te dai bine pe langa tatal tau si sa ii cumpere un cadou din partea ta si al lui si sa te treaca in " caiet" laughing
Gaseste o gradina ( nu a ta ) si fura cateva flori si le poti oferi cadou.
Fa tu curat in toata casa si prepara-i micul dejun si ofera-l in pat.
A si cel mai important vorbeste cu unul dintre profesorii tai ca vrei sa inveti pentru o nota mare sa o faci fericita pe mama ta ca este ziua ei.winking
Eu zic ca este suficient, nu trebuie sa ii cumperi nimic, eu cred ca ea ar fi mai fericita daca ar sti ca tu te bucuri de banii care ii ai deja stransi.
Ps.sa imi zici ce i- ai facut cadou la sfarsit.
Bafta!