| Zaho a întrebat:

Pe 6 este ziua mamei mele si vreau sa ii fac un cadou frumos. Cum sa fac rost de bani cat mai repede cu putinta? Raspuns URGENT! Cea mai buna idee primeste funda+vot. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Schweitzer a răspuns:

Avand in vedere ca vine 1 decembrie ai putea sa faci mici suveniruri tematice si sa iesi la piata.

| ByaBii a răspuns:

1-Ai putea imprumuta bani de la un coleg sau o colega si ii inapoiezi atunci cand vei face ros de mai multi bani.
2-Ai putea confectiona felicitari si sa le vinzi la rude, prieteni, colegi, profesori etc.
3-Ai putea complota impreuna cu tatal\bunicul\bunica pentru a face un cadou mamei tale.
Iti urez succes si La Multi Ani mamei tale happy