| PinguinulSaltaret a întrebat:

Ce as putea sa.i iau mamei mele cadou de mos Nicolae( e ziua ei de nume). M-am gandit sa-i fac ceva manual, dar as vrea sa-i si cumpar o mica atentie. Imi puteti da idei? Merci mult! happy

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru mama:

- un set format din fular si o pereche de manusi, fiind utile oricui in anotimpul rece;
- o geanta.
- obiectele hand-made ( de la bijuterii, la fulare, accesorii, pahare, farfurii pictate manual, magneti ce frigider sau decoratiuni).
- o iconita din argint.
- o placa de indreptat parul, sau un ondulator, sau un uscator de par ori poate o perie rotativa.
- o bijuterie mica, ca de exemplu o brosa;
- o cutie de bomboane, frumos impachetata, sau, daca esti destul de mare si te poti descurca in bucatarie, ii poti pregati mamei prajitura preferata;
- un album cu cele mai frumoase poze pe care le-ati facut impreuna;
- diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului.
- robot de bucatarie sau storcator de fructe.
- daca e pasionata de lectura, de la carti, enciclopedii.
- un tablou de bun gust.
- set pentru birou si obiecte pentru birou.
- un suport de lumanari stilat.
- ceas de firma.
- covorase aromatice pentru sertare.

| PinguinulSaltaret explică (pentru evenso):

Merci, mi-ai dat o gramada de idei!

| evenso a răspuns (pentru PinguinulSaltaret):

Cu mare placere happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat