| BlackRose08 a întrebat:

Buna dimineata TPU! as avea nevoie de ajutor. Are cine idei de nume pentru o pagina de facebook? Pagina, nu cont personal!

Va rog, help!

2 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

..Depinde despre ce vrei sa fie pagina, am si eu o pagina pe fb si chiar caut admin/a, daca vrei neaparat sa-ti faci tu una de la zero te anunt ca este destul de greu. Oricum nume de pagina chiar nu pot sa-ti dau, da mai multe detalii ca de ex nu poti sa dai la o pagina numele de " Natura " si tu sa postezi haine si pantofi. Trebuie sa aiba o logica. Da-mi add aici daca ai nevoie de ajutorul meu : white.kiddd sau lasa intr-un raspuns mai multe detalii despre pagina.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)ChOcOlAtE wHiT mIlK 2) CraZz Smile 3)CraZzyLove 4) Daca e o pagina de amuzament iti sugerez ''Noi, nu suntem normali'' laughing Fundoiiii? :03