| mironiucadutzza a întrebat:

Hey am nevoie de ajutor urgent.eu si inca o prietena vrem sa ne facem o pagina pe facebook si nu avem idei ...noi ne-am gandit sa fie no pagina despre viata...statusuri,concursuri etc ne puteti ajuta cu un nume?

11 răspunsuri:
| motolo9ve a răspuns:

Just for you because you deserve everything.

| motolo9ve a răspuns:

Doar pentru. tine, deoarece meriti totul:p

| Casandra88 a răspuns:

Colorful dreams sau ceva legat de prietenie. daca mai aveti nevoie de o admina imi poti lasa un msj si va voi ajuta..Baftahappy

| Lolii45 a răspuns:

My life, my rules love struck

| motolo9ve a răspuns (pentru Lolii45):

Asta cred ca e dejatongue

| Lolii45 a răspuns (pentru motolo9ve):

Nu stiu daca e, dar mie imi place big grin

| alejudokana a răspuns:

Poti sa faci ca pagina voastra de facebook sa aiba viata ca si cum ar fi :
Intra cineva la tine in pagina atunci sa vada poze frumoase poti sa pui si intrebari stausuri totul ce crezi ca da viata paginii.Succes

| alejudokana a răspuns:

Da viata paginii fa-o cat mai plina de viata colorata cu intrebari statusuri poze tot ce crezi tu ca cl care intra sa lase comuri si likeurI.succes

| cata1000 a răspuns:

What you love about life