| Adry05 a întrebat:

Din curiozitate, cu cine ati tinut la semifinala de la romanii au talent de aseara? :d
Si, ce parere aveti despre Cosmin Agache? [baiatul cu beatboxul]
P. S. aveti id-ul lui?big grin

Răspuns Câştigător
| Jessica a răspuns:

Pai eu nu am tinut cu nimeni. Mie mi-au placut de toti si sunt curioasa ce se mai intampla in seara astahappy Despre Cosmin ce pot sa spun... e talentat baiatul! Nu cred ca e foarte usor sa faci asa ceva mai ales de unul singur.
P.S.: Nu cred ca are cineva id-ul lui si daca il are se da drept el.

8 răspunsuri:
| Adry05 explică:

Ce minte vlad astastraight face nici macar nu arata de mai mult de 10 ani si cica face beatbox de 14 anilaughing na... fiecare cu ce-si alege sa mintabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| DidiLovesYou a răspuns:

Eu as fi vrut sa fie Rebeca pe primul loc pe al doilea baiatul ala nu stiu cum il chema...care a cantat melodia aia populara si pe locul 3 trupa DFChappy

Mise pare un baiat dragutbig grin
Nu din pacate nu-l amsad daca il are cineva rog un mesajhappy

| Richard_8745 a răspuns:

Mie mi-a placut de ilusionistul acela big grin f bun.si de acela cu mingea. mi-ar place sa piarda narcis phbbbbt nu-mi place de el.
mai bine castiga adrian tutu. si ballance mi-au placut ff mult.
apropo. nu cred stie cineva idul lui agache sad

| EndouMamoru a răspuns:

ÐaяiaSustineCampaniaTPUrevive sa stii ca nu e asa greu.de ex:eu fac beatbok de 14 ani si sunt campion mondial la beatbox.dac vreti sa ma intrebati cum se scot sunetele si melodiile va dau adresa mea de mess:boanca. vlad@yahoo.com

| H_Bogdan_1996 a răspuns:

Gzza_bbx, nu l ai de la mine

| Pantic_Alberto_1997 a răspuns:

Id-ul lui este: gzza_bbx ( garantat)

| Adry05 explică (pentru Pantic_Alberto_1997):

Si de unde esti asa sigur?