| Sabb_3028 a întrebat:

Buna din nou, TPU. Vreau sa imi dati niste statusuri frumoase, mai simple... nu stiu cum sa explic... sper ca cineva sa inteleaga ce vreau sa zic si sa-mi dea cat mai multe statusuri. cine imi da cele mai multe statusuri primeste funda. :*:*:*

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Buna! asta e blogul meu am statusuri(alese de mine care imi plac cel mai mult)

http://ioandst.blogspot.com/p/x-r-ealitatea-bate-platourile-de.html

si site-rui: de dragoste :

http://www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html

de tristete :

http://www.statusuri.ro/statusuri-triste.html

sau alte statusuri:

http://statusuri.de-calitate.ro/

sper ca te-am ajutat funda?:D

4 răspunsuri:
| KyufyxD a răspuns:

E greu sa iubesti si va fi intodeauna dar nu uita ca cineva tot timpul tte iubestewinking
As vrea sa fiu un cub de geata, sa alunec pe pieptul tau pana la...dar al drequ ca ma topesc pana acl
baga id:edition014 sa iti zic mai multewinking

| Minnie_7097 a răspuns:

Da, asta era libertatea: să simtă ce-şi dorea, indiferent de părerea altora

E doar gri...imaginea de zi cu zi

.Sa cresti e OBLIGATORIU...Sa te maturizezi e OPTIONAL

. Eram un copil care te iubea enorm...

Liftul a cazut dar mai sunt scari

. Atata timp cat nu`ti pasa unde esti, nu te poti rataci

ne-am promis ca daca unul dintre noi cade, cadem amandoi

Nu te-am uitat.Am invatat sa traiesc fara tine...

Decat sa fiu optiunea ta... Mai bine prioritatea altcuiva

Nu regreta nici un lucru care candva te-a facut fericit

Si cum sa dormi mai putin doar ca sa poti visa mai mult?

Viata e frumoasa fara efecte speciale

O strangeai la pieptul tau acum ceva timp …Si n`ai fi renuntat la ea pentru nimic la schimb

O vrei pe toata sa fie a ta. Promiti sa ai cea mai mare grija de ea?

Daca viata nu e roz, coloreaz-o tu!

Fi sincer...ti-e dor,am dreptate? Pentru ca atunci cand ai fost cu mine,am trecut prin toate!

Am renuntSat` la tot c imi` amintea d tine`

Suntem doar noi si ne simtim bine, facand arta

Cand suferi din iubire pierzi toate visele

Un Fard bun s un Zambet Dulce. Asa ascund un Suflet care Plange."

Roata vietii s`a schimbat,am iertat, dar n`am uitat

Nu mai caut culoare... Detaliile au murit

Nu vei mai citi durere in ochii mei

N-am pretins niciodata ca traiesc intr-un basm

timpul ne-a furat tot ce aveam

Un om trebuie să se învingă pe el însuşi înainte de a-i învinge pe alţii

Visele sunt ruinate, s` a cam dus speranta

A uitat sa se uite la data si la ceas

Să cazi e permis...Dar să te ridici e obligatoriu

"# Unde e "rozul" de la inceput?"

Sopteste`mi la ureche ca va fi bine

As vrea sa pot sa nu ma gandesc la nimic

Am visat lucruri pe care nu eram in stare sa mi`le doresc in realitate si cu atat mai putin nu eram in stare sa le obtin

Daca nimeni nu te aplauda...degeaba esti erou...

Am vazut sfarshitu` inainte sa`ncepem

Visele mele se lovesc de ziua de maine

Nimeni nu m`a strans in brate ieri...Cred c`am adunat vreo 300 de ieri

si daca lui nu-i pasa. mie de ce mi-ar pasa?

Totu-i schimbat si totusi la fel

Esti tot ce am si totusi n`am nimic...

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa