| linuts a întrebat:

Sall TPU
vrau niste statusuri pentru odnoklassniki.ru
dar sa nu fie de dragoste nici de tristete...simple dar dragute... sper ca aiti inteles
cine imi da cele mai multe si mai frumoase primeste fundita
multumesc anticipat

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

1) E-așa greu.să fiu, eu, am învățat să lupt
2) Am muzică în suflet și-n gând. Trec prin toate oriunde, oricând.Muzică e în sufletul meu și va fi aici lângă mine mereu.
3)Acordă-ți ție primul loc, NU greșelilor! Nu spune stop, chiar dacă te simți sufocată. Învăța că în orice rău există și un pic de bine! Învăța să ai grijă în primul rând de ține!
4)M-am trezit LUNI și m-am gândit MARȚI să mă duc MIERCURI la școală, dar când am văzut JOI că vine ziua de VINERI m-am gândit ce să caut SÂMBĂTĂ la școală când DUMINICĂ e zi liberă.
5) Nu există gânduri rele doar idei ieșite din comun laf el cum nu există nici un gând bun pe care să v-il spun.
6)Din greșeli am învățat din eșecuri am evouluat Și niciodată n-am uitat ce părinții mei mau învățat Și pentru toate câte sunt meritată luptat Nu mai fugii de viata trăiește pan' la capăt iubește dar iubește curat.
7)O viață am într-o lume, Care curge cu rele și bune, Trăiesc cum inimă îmi spune, De când răsărea soarele și până apune
8) Timpul zboară dar indiferent de ce va fi, NU UITĂ SĂ FII DOAR CE VREI TU SĂ FII!
9) Trăiește-ți visul, dacă n-ai curaj să trăiești, Că un copil bătrân dependent de povești...
10) Prietenii sunt construiți genetic să te rupă, să te corupă, dar tot ei te și educă.