| aannddrreeaa a întrebat:

Domnul diriginte ne-a spus ca pe parcursul liceului trebuie sa intreprindem diverse activitati de voluntariat doar ca nu prea am timp... ce-mi recomandati sa fac?

p.s.nu exista ceva online pentru o diploma de voluntar? am auzit de niste site-uri pe care poti publica articole ca voluntar si primesti o diploma sau ceva de genul asta.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

A-nnebunit ursu cu voluntariatu` asta! :)) ce sa facem, nu am putut lua de la americani doar muzica si filmele, am luat si voluntariatul :)) uite aici ceva unde poti face voluntariat online http://www.imparte.ro/Voluntariat/Voluntariat-online
daca dai un search pe google exact pe sintagma voluntariat online poate mai gasesti si altceva. fa-ti musai niste timp cumva, poate si intr-o vacanta macar, ca te trezesti ca baga voluntariatul ca si conditie pentru burse sau angajari mai tarziu (deja unii intreaba la angajari de asta). succes!

0 răspunsuri:
Întrebări recente