| victory a întrebat:

dragi prieteni...am nevoie de cineva care se pricepe la redactat poze in photoshop...si care are si skype...please...ma ajuta cineva?happy

2 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Aici vei gasi lectii si tutoriale care te vor ajuta sa realizezi exact ceea ce doresti: http://www.lectiipsd.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai dorit să spui editat poze în photoshop.în photoshop nu se pot "redacta" poze.
Doar articolele scrise se pot redacta din ziare,reviste etc.
A redacta = a scrie, a întocmi, a alcătui, a compune, a formula în scris.
Atenție la exprimare!