| Paull18 a întrebat:

se pricepe careva la photoshop? am nevoie de niste poze big grin dau funda!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Adica? Poze gasesti pe google destule.Pentru ce ai nevoie de Photoshop?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Paull18 explică (pentru neluL):

Stiu sa folosesc functia raspunde happy am o pagina de facebook, si nu imi place sa plagiez. prefer sa fac pozele.

| neluL a răspuns (pentru Paull18):

Si ce vrei sa stii? Banuiesc ca nu vrei sa ti le fac eu big grin
Daca vrei iti dau alte site-uri care merg mai usor si iti pot fi de ajutor.

| Paull18 explică (pentru neluL):

Ba da. De aia caut pe cineva care se pricepe cat de cat. Vad ca esti expert TPU, ar trebui sa stii ca nu ai ce raspunde la intrebare doar de dragul de a raspunde daca nu poti da un raspuns concret. Oricum multumesc pentru raspuns.

| neluL a răspuns (pentru Paull18):

Dar nu e mai bine sa le faci tu? Te mai invat eu cate ceva! Daca tot ai o pagina si vrei sa te mandresti cu ea, nu poti sa te mandresti cu munca altuia si in plus trebuie sa apelezi mereu la mine! Nu am timp pentru modificat poze chiar daca sunt expert, asta inseamna ca ajut mult persoane in timpul scurt care il stau pe TPU. Ce vrei de la poze? Explica asa in mare.