| RoxX_1956 a întrebat:

Buna dragii mei!
Se aproprie sarbatorile de iarna si trebuie sa ne gandem sa luam un cadou doamnei diriginte dar nu stim ce sa luam. Unii nu sunt de acord cu florile; Dumneai vrea ceva care sa dureze, un obiect ca amintire.
Ce idei aveti?
Va roooog

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Un set din ala cu pixuri si stilouri frumos impachetate care se gasesc in librarii si cica penitza si capacul sunt din aur sau poate doar aur suflat, costa in jur de 70 de lei

| EllyCA a răspuns:

parfum, cercei, bratara, inel, colier ( din aur, argint ) a da si note bune

| MadDy_6714 a răspuns:

Noi anul trecut i-am cumparat un Glob muzical :) ceva de genul asta:http://www.bonsaideco.ro/......christmas-

| EcStAsY_2736 a răspuns:

Flori artificialelaughing)

| larysa_8998 a răspuns:

Pai eu ma gandesc sa ii luati un parfum si un buchet mare de flori si daca vreti luati o ciocolata nu stiu sigur

Întrebări recente