| flower236 a întrebat:

Hei, cam ce cadou putem sa-i luam doamnei diriginte acum, la sf de clasa a 8-a? funda pentru cel mai ingeniosbig grin

Răspuns Câştigător
| Absent a răspuns:

O bratara de argint s`au chiar de aur daca puneti toti cate mai mult

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un vibrator love struck

| diana_6879 a răspuns:

-o bratara
-un lantisor cu initiala numelui ei
-un inel
-ceva ce ii lipseste ( ce nu are)
-ceva ce isi doreste
-ceva ce ar avea nevoie
fundita?

| ChrisIwal a răspuns:

Un album

| Crystina_6663 a răspuns:

Ati putea face poze si sa faceti un album flori, nu stiu, sau o prezentare cu cele mai bune momente cu voihappy bafta! funda?

| AlyLoveYou a răspuns:

Ar fi o idee sa ii luati un tort mare cu "Nu va vom uita niciodata" sau ceva de genu si sa il duceti aksa