| myhaela a întrebat:

Clasa mea am pus bani ca sa luam un cadou doamnei diriginte ca de sfarsit de an, mai ales ca suntem in clasa a 8-a, dar nu stim ce sa-i luam ca sa aiba o aminire de la noi. Voi ce parere aveti, ce sa-i luam?

4 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Un tablou frumos, sa va faceti toti la foto cate o poza mica care sa fie puse una langa cealalta, iar sub fiecare poza numele fiecaruia si sus clasa si promotia. Totul sa fie inramat sub forma unui tablou.

| andreea_8479 a răspuns:

Pe un urs imens d plus ati putea pune o poza cu voi, in fiecare oras mai mare exista magazine sau centre care fac asa ceva(lucruri personalizate)sh daca poza de grup nu merge pusa p urs puteti sa il imbracati p el cu tricoul personalizatwinking

| andreea89 a răspuns:

Pt a va tine minte probabiul o fotografie d-a voastra marita si inramata.asa sigur nu va va uita.

| vio a răspuns:

O veioza la curent ce emana aburi...sau o fintina arteziana cu apa curgind... ceva frumos... orce ia-ti cumpara isi aminteste de voi nu-i musai cu poza voastra...