| DeutzZa96 a întrebat:

Bună dragilor, știți cumva când va ninge...deoarece dabea aștept sa ningă...laughinglaughing FUNDIȚĂ vă puphappyhappy

P. S -----Scuzati categoriaaa...sadsad

Răspuns Câştigător
| 3v3LyNuK a răspuns:

Pai din cate am auzit eu s-ar putea sa ninga maine adica pe 11 noiembrie 2011!big grin. Succes si distractie placuta la bataia cu bulgarashi; xfundita?big grin

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

In curand...

| IMC90 a răspuns:

Mai intai au zis ca la sfarsitul lui Noiembrie, apoi s-au razgandit. Au zis ca va ninge foarte curand. In unele zone din tara ninge deja, depinde si din ce oras esti...

| zalisa a răspuns:

Ce coincidenţă, eu de abia aştept să înveţi să scrii!

| Λndrei a răspuns:

laughing peste vreo luna.

| TheSpongebobb123 a răspuns:

Si eu vreau sa ninga ♥ si sper sa ninga in curand ♥♥
Depinde si din ce zona esti... happy