| AlexandraDanii a întrebat:

Cine e din Bucuresti? Ninge acolo? Eu sunt din Buzau si nu ninge, stie cineva cand o sa ninga si aici?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ninge si nici nu o sa ninga in urmatoarele 2-3 sapt

| Wøodenpints a răspuns:

N-ar fi mai ușor să itnri pe un site meteo, decât să stresezi niște oameni pe care-i doare în fund când o să ningă în Buzău?

| Madayna a răspuns:

Ninge dar nu foarte serios.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu ninge in Bucuresti si nici in Ialomita de unde sunt eu. Au anuntat ca o sa inceapa din seara asta la noi, dar nu serios. La Buzau nu am auzit nimic.

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Acum am aflat ca s-a anuntat COD GALBEN si este vizat si Buzaul. Deci vei avea parte de zapada laughing