| sinziana1 a întrebat:

Duminica vreau sa merg intr-o mica excursie cu familia mea la Targu Neamt.As vrea sa stiu ce as putea sa vizitez si preturile de intrare.

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Mai intai Cetatea Neamtului.Mai mergi 1km si ajungi la Humulesti unde poti vizita casa lui Ion Creanga.Nu rata nici Manastirea Agapia, pictata de Nicolae Grigorescu.Este ceva mai departe dar vei gasi mijloace de transport. Localnicii iti vor face si ei recomandari.

3 răspunsuri:
| sinziana1 explică:

Din punct de vedere al transportului nu e nici o problema.As vrea sa stiu preturile de intrare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu