| zooooza a întrebat:

E un program cu care pot sa fac o poza mare mai mica.Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Buna! happy poti marii o poza foarte usor cu photo scape. Doar ca daca vrei s-o faci mai mare nu va ma fi claritatea atat de buna, dar nici rea! Intri in photo scape, introduci o poza, si dai rezise, si alegi cat la % vrei s-o faci mai mare(sau mai mica). Sper ca te'am ajutat :*.

6 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Photoscapewinking

| ღAnamariaღ a răspuns:

Photoshop sau photoscape etc...

| alle182 a răspuns:

Pai merge si cu photoscape dai resize si faci poza cat de mica vrei happy

| valycraciun_7669 a răspuns:

Da este unul foarte bun eu numai cu el lucrez.photoscape

| Denysa_3140 a răspuns:

Photo`Scape!big grin
Eu acolo le fac!:p

| deyu10 a răspuns:

Buna! Eu folosesc photo scape ca sa fac o poza mare mai mica! uite linkul de downlaod:Http://download.cnet.com/......03122.html