| Alina_8541 a întrebat:

Cum se pune poza cu tine...la comment pe hi5? ce program imi trebuie? cica e unul pe net... cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| lacri a răspuns:

Incarci poza ta pe hi5, si vezi ca are acolo afishare linkuri pentru fotografie. si copiezi html `ul sau adresa. happy

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program. Iti trebuie codul html al pozei.

| arysa a răspuns:

Http://es.tinypic.com

incarci poza si copii codul care iti apare in caseta pentru comenturi.:)

| taylor a răspuns:

Iti incarci poza pe imageshack.us si apoi iei link-ul direct de acolo si il pui intr-un cod de forma asta in comentariu:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu cauta si tu pe google>>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tinypic.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum sa pun...