| Dependentă de ciocolăţiii ♥ a întrebat:

Buna;* Era un film. cu unu care se transforma in caine si cand se facea din nou om ii ramanea coada si si-o ascundea.Cum se numeste filmul?big grin Mi-a povestit mama ca s-a uitat mai de mult la el si nu mai stia nici ea cum se numeste laughing Cel care se trans in caine este actorul ala cret care a jucat si in "Puicuta cu cocosel" big grin Ca am uitat cum il cheamahee hee funda.

4 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Nu este cel care a jucat in"puicuta cu cocosel", este Robin Williams din cate stiu eu, si eu am vazut acel film pe ComedyStar, dar nu stiu cum ii zice la sitebig grin

| putzulica a răspuns:

Probabil wolfman.thinking

| Dependentă de ciocolăţiii ♥ explică:

Nu e wolfman. filmul de care zic eu este comedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Animal (2001)