| sakuralov3ly a întrebat:

eu am chemat o prietena la mine si stam pe wireless si cand intram pe un chat ne zice ca suntem aceeasi persoana si nu putem intra amandoua odata plssss help dau 100% funda

Răspuns Câştigător
| master77 a răspuns:

Daca ai un calculator sau laptop care e pe wireless descarca Hotspot Shield si o sa iti schimbe ip-ul si o sa mearga ce zici tu. Pe telefon nu stiu daca gasesti ceva aplicatie sa faci asta.

2 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Verifica sa nu ai acelasi nume la ambele calculatoare. Daca e diferit inseamna ca e conflict de IP. A zis master77 mai sus ce trebuie sa faci.

| RareşTPUro a răspuns:

Da. WiFi este pe aceeasi retea! Si nu se poate logare de pe acelasi IP