| kony a întrebat:

Eu am jocul The Sims 2 descarcat. Functiona foarte bine, mi-am downloadat obiecte...Acum nu stiu ce are; Il deschid, merge, apare "prologul" ala de inceput cu simsii si melodia, apoi cand ajunge la pagine pe care scrie mare THE SIMS 2 si in care se incarca toate ale, se blocheaza. Adica se incarca, insa cand ajunge la sfarsit, sta pe loc, iar bara aia care arata cat de plina e, ramane doar putin goala; si asa pot sa il las o zi intreaga, ca sta acolo si nu se mai incarca.
Ce credeti ca are? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| victooor a răspuns:

Eu cred ca e din cauza obiectelor downloadate, pentru ca multe jocuri incep sa aiba probleme din cauza updateturilor.

9 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Mi se intampla exact la fel. Si eu am descarcat niste obiecte. Dar nu stiu ce pot sa fac ca sa mearga. Am dat o gramada de bani pe el. S-ar putea sa fie de vina calculatorul. Curata-ti de praf unitatea, daca tot nu merge... Nu stiu

| victooor a răspuns:

Cred ca trebuie sa stergi jocul si sa il instaleyi din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii din cauza obiectelor.tongue. poate ca nai expansion packu sau stuff packu d care are nevoie acele obiecte... adica, pe intelesul tuturorlaughing) obiectele nu sunt compatibile cu jocul original (sau ep-le care le ai instalate). sper ca te-am ajutat. PEACE wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa-l descarc deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred car trebui sa-l stergi

| kony explică:

Cred ca da. Mi am downloadat niste stuff de pe net, stiu un site si mergea bine. Ieri am descoperit alt site si am downloadat si de pe el niste obiecte. cand le am instalat si am deschis jocul, nu mai mergea. M am gandit ca are o legatura. Ce sa ii fac acum?
Sterg obiectele care sunt downloadate de pe siteul ala, sau toate?

| kony explică:

Am sters obiectele de pe site ul ala, si cand l-am descis mi-a aparut asta:
http://img24.imageshack.us/img24/4776/catsqo.jpg

ce sa faaaaaaaaaaaaaac?

| lavy_2651 a răspuns:

Eu cred ca are ceva

| lavy_2651 a răspuns:

Eu cred ca are ceva