| Sოﺁℓε a întrebat:

eu am winamp de acesta : http://www.vrasite.eu/images/programe/winamp/winamp.png cum sa fac sa mearga piesele una dupa alta?

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Trebuie sa dezactivezi butonul 123 din dreapta sus. Atunci cand el este activat, piesele iti canta "pe sarite". Butonul de deasupra, cel cu sageata, este daca vrei ca melodiile sa inceapa din nou cu prima dupa ce se termina ultima din lista. Auditie placuta!batting eyelashes

| NimeniAlta a răspuns:

Vezi deasupra butoanelor PL si ML sa nu fie aprinse beculetzele la sageata aia si la 123. daca este vreunul din ele aprins... apasa pe el pana cand se stingehappy. acum o sa mearga piesele una dupa altahappy

| gyo a răspuns:

Ai grija ca butonul pe care scrie 123 sa nu fie activat(adica sa aiba ledul acela micut de langa aprins) si activeaza-l pe cel d deasupra lui (sa aiba doar ledul aprins ), iar daca pe cel de sus il mai apesi inca o data o sa-ti repete o singura melodie:*

| Flash a răspuns:

E un buton pe care scrie 123, ala trebuie dezactivat ca altfel ia piesele random; daca la asta te refereai.

| goodkat a răspuns:

Unde scrie 123 butonu ala sa nu fie pornit. si gata big grin

Întrebări recente