| kinki a întrebat:

Cum sa imi fac winampul sa arate asa...http://3.bp.blogspot.com/......winamp.png va rog ajutati-ma ca nu stiu
funda mare si restul vot

7 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Iti trebuie versiunea 5. 6

| freakypoppy a răspuns:

Deschizi winamp-ul si undeva jos in dreapta scrie "Config" dai click si iti apare un tabel.cauti in tabel "Default" si dai 2x click.winking

| MihaicaDan a răspuns:

Dai in mesaj id si parola de la teamwiewer daca stii care ii pot intra in calculatorul tau sper ca stii. dai doar id si parola la teamwiewer funda?

| Some0ne a răspuns:

Deci...
1.Intri la Winamp
2.In coltul din dreapta Winamp-ului langa "fulger" este o sagetuta mica in jos, dai click p ea
3.Jos va scrie "Egalizator, "Cinfigurare" j "Teme de culori" da click la "teme de culori"
4. Apoi cauti in lista "Default"- dai acolo dublu click
Si gata love struck
succes!
fundabatting eyelashes?

| House a răspuns:

simplu deschide winampul click stanga pe el si cauta skins si dai winamp modern.Bafta!

| Shirro a răspuns:

Cand il instalezi iti da sa selectezi clasical sau modern...nu sunt sigur ca modern scrie... ceva de genu', dai pe modern

| fast4ever a răspuns:

Deschizi Winamp si dai clik dreapta pe el cand e in bara>Winamp>Skins>Winamp Modern... e foarte simplu. funda te rog