| Danielairina a întrebat:

eu la facebook numai am sectiunea aceea 'public" imi apare decat "prietenii prietenilor,doar eu,personalizat, prieteni"...ce pot face sa o am din nou?

3 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
pai daca nu bifezi niciuna din acestea o sa fie public!

| AlexTudorache a răspuns:

happydaniela, incearca la sectiunea "personalizat" si poate gasesti acolo vreo modalitate de a face publica pagina

| Anyta98 a răspuns:

Datorita unor schimbari, sectiunea "public" s-a impartit in trei categorii: "prieteni"; "prietenii prietenilor" si "personalizat". Deci, oricare sectiune alegi, "prieteni"; "prietenii prietenilor" sau "personalizat", fotografia va fi afisata public. Sper ca te-am ajutat big grin Funditssa?