| rororef a întrebat:

Hey!:* cum pot distribui o poza pentru PUBLIC pe facebook? stiu ca trebuie sa dau pe distribuie si imi apare mai exact pentru cine sa o distribui :prietenii prietenilor, prieteni, doar eu si personalizat dar nu apare si optiunea >public< ajutati-ma va rog frumos!

4 răspunsuri:
| DaYannaDG a răspuns:

Prietenii prietenilor. asa o sa vada si prietenii prietenilor tai.

| rororef explică (pentru DaYannaDG):

Eu am spus PUBLIC. prietenii prietenilor nu e tot una cu publicwinking oricum mersi de rasp...

| DaYannaDG a răspuns (pentru rororef):

Pai PUBLIC nu prea e. aia ar fi singura optiune. :-s

| rororef explică (pentru DaYannaDG):

Ba da e...ptc am vazut la altii si sunt chiar foarte multe persoane care au pozele setate sa kle vada tot publicu...dar nu stiu cum au facut astasad ca vreau si eu.