| anonim_4396 a întrebat:

am un cont de facebook si nu am sectiunea public la poza am numa prieteni prietenii prietenilor doar eu si personalizat ce pot sa fac sa imi apara sa dau pe public!

2 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Pai poza de profil > procesare imagine > prieteni si public!

| Alexakos a răspuns:

Normal te duci la poza de la profil procesare imagine (sau cum se zice in romaneste) acolo apesi ca sa schimbi ceva la poza si te duci la casuta unde scrie prieteni si pui pe public. daca nu merge spune-mi.