| Beibiii_7101 a întrebat:

Eu m-am tuns mai acum cateva zile cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:24&biw=1276&bih=571
da ma refer la breton, si cand m-am dus la scoala colegele au zis ca ce m-am caprit in halul asta, zici ca sunt cleopatra si normal ca ma simteam prost:-<
Ce sa fac? Imi puteti da niste ideei cum as putea aranja altfel bretonul?
Va rog frumos:((. Raspuns rapin:Dca maine am scoala si nu vreau sa trec din nou prin asta:)mersi
Fundita cel mai bun raspun:D

Răspuns Câştigător
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Mie imi place la nebunie tunsoarea :X:X e de-a dreptul mirifica :X:X Conteaza sa-ti placa tie, nu altora ca tu esti posesoarea ei nu acele colege, care la urma urmei daca nu le place sa nu se uite laughing PY NU? daca mai comenteaza ceva spune-le in felul urmator "daca as fi tunsa la tine as baga capul in ciment si nu l-as mai scoate de acolo pana nu mi-ar creste parul" laughing

Iti sta super daca ai tunsoarea asta, fii mandra de ea, nu pe toate fetele le avantajeaza happy

Sau daca totusi ramai nesigura in privinta tunsorii, prinde-ti bretonul cu 2 agrafe, restul parului onduleaza-l usor si va parea o cu totul alta coafura happy dar prin asta le dai de inteles ca acorzi mai multa atentie barfelor lor decat propriilor tale gusturi si placeriwinking

Take care :*

4 răspunsuri:
| Beibiii_7101 explică:

Multumesc mult pentru raspunskiss

| Maria_3931 a răspuns:

In primul rand mie mi se pare o tunsoare superba!love strucklove struckDaca tie iti place (este singura parere care conteaza)nu le lua in seama pe fetele din clasa ta.(sunt rautacioase)Dar daca totusi vrei sa iti dai bretonul la o parte sunt doua optiuni:
1)ori porti bentita
2)ti-l lasi sa creasca pana cand or sa zica colegele tale ca e perfect.(inca o data nu le asculta)(sunt geloase) ai incredere in tine si in tunsoarea ta superba de altfel!love struck

| cosminlps a răspuns:

Incearca ceva de genul asta http://www.stilfeminin.ro/......171037.jpg iar daca se discuta iar desper tema asta in clasa evitai, daca ii eviti si nu-i bagi in seama se vor simti prost si vor inceta, ar fi cea mai buna solutie :).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il tai in zig zag!