| SashaS a întrebat:

Buna!
Eu mereu ma plictisesc acasa dupa ce imi fac temele. Dati-mi niste idei ca sa nu ma mai plictisesc. P.s. am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| Mihai_Moisi_1992 a răspuns:

Poti sa te unti la faze de ras pe YuoTube, sa cauti pe net provocari pe care le poti face singura, sa faci Karaoke, sa cotrobaiesti prin casa, sa te uiti in albume, sa cauti filme pe net (orice categorie) sau sa citesti o carte o revista.
Sper ca te-am ajutat. (sa stii eu am 12 ani)

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica, Eu asta fac tot timpul... ascult toata ziua muzica, ma culc cu castile i urechi pana dimineata laughing

| Katczinsky a răspuns:

Citeste o carte.

| Meheツ a răspuns:

Iesi in aer liber, plimba-te prin parc, ocupa-te de un hobby... sunt atatea lucruri de facut la varsta ta!

| Meheツ a răspuns:

Intra pe redtub si nu te mai plictisesti happy

| cupydo0n a răspuns:

Iesi din casa. Mergi la un prieten sau o prietena. Iesi un pic prin parc sau uitate la un film. Inventeaza un hobby care sa iti mai ocupa din timp. Citeste o carte.

Sper ca am fost de ajutor.
O zi buna in continuare.

| Roxaname a răspuns:

Buna poti sa iesi cu prieteni sau sa te uiti la un film de groaza

| Iuliana186 a răspuns:

Bună.
Ai putea să citeşti o carte, să te uiţi la un film, să citeşti o revistă.
Te poţi plimba cu prietenii pe afară, sau te poţi uita la televizor!

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Depinde si de Hobbyul tau. Eu ma joc pe calculator, telefon sau tableta, ies cu prietenii, citesc o cartea si cel mai des, ma uit la filme. happy

| Nutu09 a răspuns:

Fa oregami

| Goticalys2345 a răspuns:

Iesi pe afara si joaca-te!

| Nicoleta_Guga-Rosian_1992 a răspuns:

Uita-te la un film de comedie