| aneta a întrebat:

Sunt singura acasa si ma plictisesc foarte tare. Dati-mi ceva idei ce sa fac...va rog

21 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Lasati cartile si jocurile. Deci zi rapid unde stai!

| Ana_6509 a răspuns:

Citeste o carte, uitate la un film, joacate pe calculator(de exemplu conquiztador).happy

| Brotacelu a răspuns:

"Plimba-te" prin marile orase ale lumii cu google maps, mergi pe strazi... e foarte interesant
Atentie! nu in toate orasele poti merge pe strazi

Distractie placuta

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Citeşte o carte care să te atragă, cum ar fi una de aventură.
Sper că ţi-am fost de folos!
Pace!

| MissD a răspuns:

Citeste o carte.

| aneta explică:

Stau intr-un oras numit carei. din jud satu mare

| videoblog a răspuns:

Citeste bloguri. articole gasesti pe http://www.bagamare.ro/

| r8driver a răspuns:

Si eu ma plictisesc... vrei sa ne jucam?

| Sadd a răspuns:

Joaca-te ceva...happy

| I'm just me a răspuns:

Iesi cu cineva in orasi, dormi, uitate la tv

| smileforme a răspuns:

Imita vedete care-ti plac... o sa te amuzi foarte copios :*

| wonderbra a răspuns:

Hai la mine.Ne apucam de un mileu, un goblen ceva util sa ne facem zestre.

| wonderbra a răspuns:

Flav, ai aflat locatia. E in nord vestul Romaniei, fugi la gara, autogara, aeroport ce o fi mai convenabil si via Carei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremea mea se tricota. Nu mai e la moda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa citesti. Sunt atatea carti bune incat nu ar trebui sa avem timp liber, nu ar trebui sa ne plictisim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! uite si eu sunt mult timp singura acasa, si nici nu-mi place sa plec.incerc sa-mi organizez timpul in asa fel incat sa nu ma plictisesc.depinde ce-ti place sa faci.eu ascult muzica, cat timp imi fac treburile gosp, vb cu voi pe chat, vb pe mess, cunosc si alte pers vbcu ele, ascult farse de pe net, recitesc o carte care mi-a pl, sunt atat de multe lucruri de facut incat nu am timp sa ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste un baiat si fa sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata pentru examene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machiazate si ai sa vezi ie buna ideia schimbati coafura fa-ti ceva nou la par ancearca un alt fe de ati contura ochii ancearca

| Dixxy a răspuns:

Uita-te la un film. sau fa-ti cont pe www.joci.ro si te joci septica sau remi online:P

| mirceagall a răspuns:

Hmm, masturbeaza-te! nu rade, e sanatos, nu are "e"-uri, nu cheltui bani, nu faci rau celor din jur, e distractiv, e folositor tie acum dar mai ales mai tarziu, te ajuta sa te cunosti pe tine insuti, daca nu, pune mana pe carte si citeste, invata.Deci? de ce te apuci? hehehe.
Sa sti ca am fost destul de serios.