| eDaaaa a întrebat:

Buna happy. Eu si cu cativa colegi am facut un grup de voluntari si ne trebuie un nume. Ce idei aveti? Imi trebuie urgent big grin Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| iOaNamARYA01 a răspuns:

Nebunatica de tine devil poate faceti o excursie prin amsterdam smug
ce zici de...
"gate fourteen "

9 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Voluntari sa ce? Ecologisti, la habitat, sa ajutati orfanii, etc.

| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Buna EDA.winking. Uite cateva idei ale mele:
Daca sunteti taoate fete:
Crezy Girl
Atomi-Girl
Daca sunt si baieti si fete
Gladiators
Animal Fear
Sunt mai multe!

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Iti dau trei idei.1-salvatorii,2-binevoitorii si 3-inimosii sper ca te-am ajutat daca poti da-mi o fundita.

Răspuns utilizator avertizat
| eDaaaa explică:

De fapt suntem niste voluntari care joaca teatru happy. Daca ati auzit de 'Teatru forum'. Sper sa ma ajutati... imi trebuie urgent happy

| eDaaaa explică:

Deniissssaaaaaaa! (chiupy)
Vaai parca ai face parte din grupa noastra laughing
Cum de stii numele asta? :o laughing
S-ar putea dar eu oricum nu o sa ma duc in amsterdam crying
Ca nu am 14 ani straight face!
Si oricum trebiue doar 5 copii oh go on

| fly4love a răspuns:

Depinde ce faceti! voluntari la ce?

| Alicia4408 a răspuns:

Bine acum depinde si ce voluntari sunteti. Daca sunteti voluntari pentru. mediu ar fi frumos "Cercetasii naturii" daca nu ar fi frumos si "O mana de ajutor" sau altele. Incearca si tu!

| Alicia4408 a răspuns:

"Trupa Fantezia" sau "Personaje de poveste"

Întrebări recente