| raluk_1921 a întrebat:

Trebuie sa creez(impreuna cu cativa colegi) o sceneta despre o meserie. Prima oara am ales despre medici, dar nu a iesit prea bine. Aveti ceva idei despre meserii sau actiuni pe care le-am putea face? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca ceva gen Avocatii.

4 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Medici veterinari

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Despre politisti nici ei nu fac nimic

| Cosmynator a răspuns:

Incerca-ti cu ceva mai simplu, un zidar!? ideea e ca meserii nu sunt doar alea,, de sus'', important e SA FACI CEVA. Ai un tip, incearca sa ajunga avocat, dupa o serie de evenimente ajunge...sofer.Asa isi cunoaste viitoare sotie, intemeiaza o familie, la finale mandru de el

| raluk_1921 explică (pentru Cosmynator):

Mda...ideea era ca e vorba doar de o meserie. In 6 minute, care 3 minute pentru avantaje/dezavantaje. Ii cam tampita tema asta da deh... pune nota. Cred ca raman ori la politist ori la avocat.