| MomaieLoveGogaie a întrebat:

Buna!
Eu si o colega de-a mea am vrea un job part time in Galati, preferabil acela de a distribui pliante in vreun mall sau ceva.Amandoua avem 13 ani.Stie cineva vreo firma care avea dori sa ne angajeze?

Răspuns Câştigător
| LilyOfTheValley a răspuns:

La 13 ani. ma indoiesc Ella. mai ales la vremurile astea cand sunt someri la tot pasul. Mai asteapta putin

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

La varsta voastra nu o sa va angajeze nimeni, pentru ca nu da voie legea. Si bine face.

| Digital112 a răspuns:

Ce gluma buna laughing

| DaVà a răspuns:

laughing Deci lasa glumele astea stupide că nu angajeaya nimeni un ţanc de 13 ani.Să fim serioşi macar o dată... OVER

| princebarbie11 a răspuns:

Aveti 13 ani, cine credeti ca va angajeaza pe voi? Varsta minima ca sa te angajezi e de 17-18 ani