| anonim_4396 a întrebat:

eu trebuie sa fac o calatorie cu autobuzul si merg aproximativ 3 zile. Ce sa fac in autobuz sad ma voi plictisi de moartee. Voi ce-ati face?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu mi-as lua vreo trei carti si as citi practic non-stop.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu am facut o astfel de calatorie, nu ai timp sa te plictisesti mai ales daca ai norocul sa ai un coleg sau colega de drum, povestesti de toate in autocar, este aer conditionat se da muzica, filme si chiar daca este obositor timpul trece foarte repede.

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Asculta muzica, ia-ti cu tine reviste...etc.

Răspuns utilizator avertizat
| yoyodedeea a răspuns:

Muzica si o carte buna...nu de alta da o sa se duca bateria pana la urmalaughingsau un caiet/carnet pe care sa desenezi...asta in cazul in care iti place sa desenezi.sau tomapant cu toate literele din alfabetlaughing
te descurci ubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| cristinela a răspuns:

Pai poti citi, face integrame, asculta muzica. Oricum pun si soferii ceva filme, mai ales seara. Dar a doa si a treia zi probabil o sa fi obosita si o sa dormi.Mergi in Spania?

| KristinnaKr a răspuns:

Muzica, mancare laughing, o carte, carti de joc, un laptop (daca ai), niste rebusuri si integrame, aparatul de fotografiat si multe obiecte care le poti cara dupa tine si folositoare binenteles!

| emoboy a răspuns:

As face multe lucruri:As citi; m-as juca pe telefon; as compleca integrame.

| Pisiii :x a răspuns:

Asc muzica la telefon...joacate pe un psp, navigheaza pe internet pe telefon. Poti sati aduci o carte interesanta sau integrame.

| lucicx a răspuns:

Un teanc de carti bune sau un telefon cu mp3 si internet, playstation portabil, dvd portabil, laptop cu baterie de rezerva...

| AlecSSyA a răspuns:

Pai ai de ales acum, dar parerea mea este urmatoareabig grinaca ai reviste, integrame, laptop, mp3 si o compania buna cu care sa poti discuta e totul ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun din propri experienta ca nu te plictisesti. Totusi i-ati niste reviste integrame sau ceva de genu. Ai sa dormi mai tot timpu sau nu o sa ai chef de absolut nimic

Am facut 4 astfel de calatorii lungi.
N-ai sa te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As completa integrame, as ceti, as asculta muzica, as naviga pe internet daca am pe nofelet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica la greu, un laptop daca ai, ceva carti.

pace!

| zatz a răspuns:

Creioane pentru desen si coli de scrislaughing un player pentru muzica, sa ai locul de la geam si un vecin de treaba.eu cred ca este de ajunsbig grin

| Vero1 a răspuns:

Multe carti, un mp3, multe dulciuri(mare anormal, dar daca te plictisesti, mai papi o bomboniklaughing, integrame, reviste...

P. S: Vezi ce mai face soferubig grin(doar daca e tanar)

| ryky_5733 a răspuns:

Asculta muzica sau citeste ceva