| Lynna a întrebat:

Buna fetelor. Ce faceti? Eu sunt foarte plictisita si nu am ce sa fac. Toate prietenele mele sunt plecate. Cine vrea sa vorbim pe mess, sa facem cunostinta, sa mai povestim si sa facem schimb de idei. Cine vrea sa-mi trimita mesaj cu id. Apropo am 13 ani. Cine intra primul dau funda.

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Iubire daca ai 13 ani du-te la joaca uite ce frumos este afara

| Ziiziii a răspuns:

Id: gabi_gabitza55

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Uite si eu ma cam plictisesc am sa iti las id-ul meu pe privat

| tpuareproblemetehnice a răspuns:

Euuu iti trm id prim mesajwinking

| medgirl a răspuns:

Hei,buna.Si eu ma plictisesc de tot.
Uite ID-ul meu : vyktorellu

P.S. Vorbim acolo!

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Binee,si eu ma plictisesc,,, hai sa vorbim pe meess :*

| Andreeapena a răspuns:

Si eu ma plictisesc hi sa discutam pe mess uite id-ul meu:andry_gabitza@yahoo.com,si eu am 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok,o sa-ti las id-ul meu p privatwinking