| BoboooBubuuu a întrebat:

Buna . Funda . Cum sa o conving pe mama sa ma lase weekendul viitor sa merg cu o colega si cu prietenul acelei colege in centru ? Credeti ca daca vorbeste mama acelei fete cu mama mea o sa ma lase?
PS : am 12 ani big grin

3 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Ai o varsta frageda dar la care mama ta nu ar avea de ce sa isi faca griji. Daca cel putin acel prieten al colegii tale este putin mai mare decat ambele, cu atat mai bine. Nu uitati de trafic si de persoanele rau intentionate.
Distractie placuta! happy

| MyMyutza a răspuns:

Incerca...Poate reusesti.Nu cred ca ai ce sa pierzi.Succes!

| biancaaam a răspuns:

Incearca sa te porti frumos si daca si pe ceilalti ii lasa parintii cred ca te va lasa si pe tine (da cred ca daca vor vorbi te va lasa)

Întrebări recente