| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa nu merg maine la scoala?

Răspuns Câştigător
| Flory_2579 a răspuns:

Eu iti recomand sa te prefaci ca esti bolnava... culcate cat de tarziu poti, ca sa pari obosita, tuseste, si alte chestii care le faci cand esti bolnava, sau spune-i ca maine nu se invata.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Textul întrebării e ...criminal.

| dana85 a răspuns:

Cel mai bine spune-i sincer motivul, va intelege, numai mama e mama!

| Newhere a răspuns:

Bagatzi termometrul sub bec:d mie mi merslaughing

| maia_4240 a răspuns:

Eeeee... Ale stiu si eu incerc in fiecare dimineata dar nu merge!laughing)

| razor10 a răspuns:

Am cunoscut pe cineva care a avut aceas problema ca tine si cica a mancat creta...si apoi avea febra si a stat toata ziua acasa (avea un test greu in acea zi) big grin sper ca te-am ajutat...