| YONTU a întrebat:

happy
Ieri mi-am luat un telefon pe nume Vodafone Smart II si acum vreau sa-mi pun niste jocuri pentru android pe el (telefonul e cu TaciScrin). Ce jocuri pentru android stiti?
Postati-mi un link de unde sa le descarc! big grin
Funda!winking

15 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Touch-screen..si jocuri incearca angry-birds, basket, bowling etc

| alexandra2859 a răspuns:

Taciscrin? serios ce inseamna?

| YONTU explică (pentru alexandra2859):

Altu... laughing

| alexandra2859 a răspuns (pentru YONTU):

Pai nu suntem noi de vina daca tu ai scris taciscrin.

| YONTU explică (pentru alexandra2859):

Ma gandeam ca stii cum se pronunta si de aia am scris asa!

| alexandra2859 a răspuns (pentru YONTU):

Eu stiu si cum se scrie si cum se pronunta dar tu trebuia sa scrii touchscreen nu sa iti pese de prostii care nu stiu cum se scrie.

| Clauvdgg a răspuns:

Pai poti descarca din Android Market (pe telefon). Sunt si cu bani si gratis.
Bafta!

| YONTU explică (pentru Clauvdgg):

Buna! Daca imi gasesti Print of Persia(joc pentru android) iti dau funda! Ok?

| Clauvdgg a răspuns (pentru YONTU):

Asta : https://play.google.com/......ps/details
Nu stiu exact care e. Mia uite-te aici ( dar vezi ca unele sunt cu bani ) :
https://play.google.com/......ore/search
Dar de ce nu descarci din andorid market pe telefon?

| YONTU explică:

Chiar acum mi-am descarcat un joc care avea extensia.apk!
Oare asta-ai jocul!

Răspuns utilizator avertizat