| vanessa12345 a întrebat:

Imi dati si mie cateva sfaturi sa cresc o pagina? Pagina mea se numeste Ai lăv iu. Mai de mult se numea Smile si nu am prea folosit-o :(
https://www.facebook.com/AiLavIu10?ref=tn_tnmn
Deci cum sa fac activitate si mai multe likes? Am incercat si la grupurile de publicitate si tot asta fac, acum incerc sa imi fac cont pe Add me fast :) Dar totusi, activitatea nu creste :(
Incerc sa fiu si eu activa, sa fie si fanii, dar nu prea merge

Răspuns Câştigător
| Cirstea_Claudia_1980 a răspuns:

Pai imi poti face publicitate platind.
Daca nu poti face asta poti sa : publicitate reciroca cu alte pagini, sa fi mai activa(sa stai de exemplu vreo 2-4 ore pe zi, si sa pui mai multe poze daca poti, sa creezi jocuri si concursuri cu diplome si colaje), poti sa-ti rogi prieteni sa de-a like sau sa pui site-ul pe paginii mari si sa spui sa-ti dea like.
Eu ti-am dat deja.

Daca te-am ajutat funda.

2 răspunsuri:
| Cirstea_Claudia_1980 a răspuns:

Aaaa era sa uit. Poti sa cauti admini.

| Cassandraaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai iti poti face cont pe addmefast, cu acest site faci mii de like-uri pe zi, dar trebuie sa fi foarte activa caci altfel iti scad la loc

Întrebări recente