| DinaraStakhovska a întrebat:

Imi merge foarte greu tableta.Daca ii bag alt windows si antivirus o sa mearga mai repede ?

4 răspunsuri:
| Shenn a răspuns:

Vai de mine... daca ii bagi alt windows pe tableta...Ok deci nu prea le ai in domeniu, ca sa pot sa te ajut spune-mi ce tableta ai, iPad sau o tableta cu android? ( spune cum se numeste) cel mai bun lucru pe care ai putea sa il faci e sa ii dai un factory reset.

| DinaraStakhovska explică (pentru Shenn):

Pai e Samsung, si nu e din aia subtire big grin e mai groasa. Scuze chiar nu le am cu astea, am primit`o cadou si nu prea stiu cum se foloseste.

| juky12 a răspuns:

Http://dandroidtabletpc.com/......ones.html/
http://www.youtube.com/watch?v=r5xtI3xHk08 tiurile pentru android is incercate de mine. alea pentru mac nu.da poti sa incerci daca le ai i domeniu.(app nu se poate pune windows pe tableta)

| ssmecheru33 a răspuns (pentru juky12):

Gresesti, exista Windows 8 pentru tableta.winking