| AnabelleBC a întrebat:

BUNA!
Imi nplace sa desenez, dar vreau sa invat sa desenez\pictez ceva nou.Pe ce site pot intra?

5 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Astea sunt lucruri pe care nimeni nu le promoveaza, ma gandesc ca pictura, nu desen cu carioci si creioane... ) intra pe site-uri de arta, scrie pe google : tablouri celebre sau arta contemporana, sau ce te-ar interesa si daca esti mica/mic scrie pe google carti de colorat online

| AnabelleBC explică (pentru MineIsLikeABridge):

Am 10 ani
Am desenat chiar si o JAPONEZA
Mama si tata au zis ca am talent

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru AnabelleBC):

Nu te supara, dar la la varsta asta pe aceste activitati te axezi, multi o fac dupa care renunta, si daca nu renunta va pierde tot incercand sa ajunga mare, sau dupa moartea ta, daca ai copii buni care sa le pastreze, s-ar putea sa valoreze, nu mult nici atuncea, deci cum vrei dar important e sa nu te lasi, ca nu se stiu de unde poate veni un talentat, dar incearca sa inventezi tu arta, nu sa o copiezi, bft

| Jenny21 a răspuns:

Daca vrei sa incerci ceva nou poate o sati placa asta:http://iamleight.tumblr.com/
asta daca nu ai mai desenat inainte :DD sunt foarte dragute