| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva niste filme horror cu fantome? (Multe fantome)

Răspuns Câştigător
| PinkPouff a răspuns:

The Ring. e o fantoma dar e super. funda?batting eyelashes

| cristinusa a răspuns (pentru PinkPouff):

Un film fain e "the mirrors" (oglinzile) are 2 parti si e destul de fain...mie una imi place happy nu am vazut inca filmu asta "the ring" pentru ca nu am mai intrat pe TPU de ceva vreme si nu am vazut mesajul tau dar o sa ma uit si daca e fain crede-ma ca iti dau cea mai mare funda happy paa

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Incearca categoria Voluntariat/Ecologie...acolo e un medie prielnic pentru fantome *se aud greierii* *trece scama din filmele western*

| Deleb a răspuns:

Stiu unul cu fantome. E vorba despre o casa de sticla si 13 fantome, si niste oameni.
Numele Filmului : Thir13en Ghosts
Uite unde il poti vedea online cu subtitrare in limba romana : http://SPAM/horror/159-13-fantome.html
Succes!

| cristinusa a răspuns (pentru Deleb):

Am vazut filmu asta. ahahahahahaha...dar oricum mersi de sugestie esti dulce