| ღღDenisaღღ a întrebat:

Buna,Imi puteti da niste nume frumoase de fete?
(Pentru cele mai frumoase Funda) happy

Răspuns Câştigător
| xAnonimă a răspuns:

Romanesti:
Ramona
Raluca
Dana
Laura
Oana
Englezesti:
Amy
Cynthia
Rachel
Sarah
Beatrix
Britney
Kate
Abigail
Anne
Georgianne
Charlotte
Agatha
Japoneze:
Ayumi
Hanami
Misaki
Akira
Grecesti:
Afrodita
Agnes
Frantuzesti:
Angelique
Angeline
Ariane
Avril
Arlette
Bernadette
Caroline
Celine
Diandra
Elisabeth
Felicity
Genevieve
Jacquelynne
Liliane
Odette
Rosemarie
Yvette
Spaniole:
Paloma
Luiza
Graciela
Tereza
Juliana
Rusesti:
Anya
Kristina
Tamara
Veronika
Tanya
Roksana
Ivanna
Aleksandra

Bafta!

4 răspunsuri:
| anuca223 a răspuns:

Denisa,Sorina,Catrinel,Carina,Annabela,Izabela,Alice,Amalia,Anamaria,Antonia,Patricia.Mi se par deosebite.

| Niculae_Raluca_1998 a răspuns:

Rebeca, Diana, Annabel, Daria, Amelia, Jennifer, Kim, Irina, Riana, Cecilia... chiar şi Raluca ( numele meu ). Nu mai îmi vin în minte, dar astea mi se par mai deosebite.

| Deme a răspuns:

Amira,Alice,Isabella,Claudia,Chiara,Alexandra,Elisa,Miruna,Cassandra,Clara,Maya,Raisa,Patricia,Sophia,Emma,Emily,Charllote,Brianna,Lucy,Amelia.

| Deme a răspuns:

Isabella,Karina,Cecilia,Amelia,Sophia,Lucy,Alexandria,Emma,Emilly,Samantha,Evelyn,Ella,Sarah,Eliza,Natalia,Annabelle,Gabriela,Chloe,Alexa,Julia.