| yoanaa a întrebat:

imi puteti spune si mie nume de baieti si de fete englezesti.Nume frumoase, care chiar va plac, Multumesc mult, dau fundahappy

9 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Edward
Charles
Nicolas
Miranda
Elisabeta
Kevin
Miranda
Kate
Isabela
Cel mai mult imi place Edward, Kate si Isabela
Yoana dintre cele spuse de mine care iti place?
Sau nu-ți place niciunul?

| Bleed a răspuns:

Katherine, Elena, Coraline, Chloe, Vanessa, Taylor, Hayley, Blair, Cassie, Danielle, Kristen.

Robert, Nicholas, Stephen, Jared, Adam, Joe, Kevin, Scott, Jacob, Jake.

| Ellaa98 a răspuns:

Buna!

Mie imi plac mult numele astea : de fete : Kristen, Charlotte, Alice,Adele,Ella,Aria,Yvonne,Elle,Chanel,Jeniffer,Emma,Angelina si de baieti : Dylan,Sean,Justin,Caleb, Eric, Jake.

Sper sa-ti placa.happy

| ScottEuclid a răspuns (pentru Ellaa98):

Te uiti/ai citit Pretty Little Liars? (Aria, Sean, Caleb, Jake)

| razvyy412 a răspuns:

De baiat mike
de fata stela

| alwayssmiling a răspuns:

Suzy,Liza,Genifer,Alberta,Simona,Elizabeth,Angelina,Esme,Abigail,Ada,Adamina,Addie,Adelaide,Hilary,Britney,Lindsey,Noah,Miley,Wendy, Cindy, Lin, Gloria, Hilda, Doris, Nancy, Julie, Amber, Randy, Judy, Laura, Joanna, Ashley, Roxanne, Alicya
Bailey
Beth
Bessie
Caitlyn
Carla
Cassie
Cassandra
Dakota
Deana
Debby
Dawn
Elle
Emma
Francesca
Frannie
Gabrielle
Gabby
Ginette
Grace
Gracie
Hailey
Hannah
Hilary
Hollie
Isabella
Ivonne
Jackie
Jade
Janett
Jeannine
Jeniffer
Kailtlyn
Kallie
Kathryn
Keith
Kelsie
Lexi
Laetitia
Lilly
Lanny
Larissa
Leanora
Mabel
Macy
Maddox
Marcia
Margie
Nadya
Nataly
Nelly
Nikola
Nicole
Olivia
Opal
Paige
Petrona
Polly
Quirina
Quannah
Rachael
Rae
Rainbow
Reanna
Reed
Rhianna
Rhichie
Ricky
Sabrina
Sally
Salome
Sarra
Scarlet
Serenity
Tamara
Teddy
Theodora
Tia
Thelma
Unity
Valery
Vanessa
Vance
Violet
Vivianne
Wanda
Xenia
Yasmin
Zandra
Zoe
Brenda
Mary
Linda
Rowan
Kate
Hayley
Robby
Gary
Shawan
Naomi
Blake
Adrienne
Sabrina
Kiely
Deppti
Chanel
Dorinda
Aqua
Monique
Corbin
Yashmine
ti-am dat multe nume plizzzzzzzz funda

| MrsEinstein a răspuns:

Imi plac mult urmatoarele nume: 1. Miranda, Amanda, Jessica,Sabrina,Charlotte,Sarah,Jordan, Gabrielle, Kesedy
2. Arthur, Kevin,Andreas,Taylor, Robert, Jesse,

| Vivia a răspuns:

Fete: Georgette, Adele, Brenda, Chelsea, Ella, Pandora, Quella, Wilona.
Baieti:Alvin, Austin, Calvin, Charles, Michael,Robert, Taylor, Nicholas.
Chiar sunt din Londra si imi plac aceste nume.Pa.Bafta