| skumpika99 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste exemple de nume pentru paginii pe facebook? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeorgyana a răspuns:

Be a true girl
Be a strong girl
Smile. happy
Best friends
Crazy life
Crazy love
True love
Aum ori niciodata
Impreuna mereu
Forever alone
Beatch, please!
Sper ca ti-am fost de folos. :* Sa-mi zici numele pe care l-ai ales, vreau sa-tiurmaresc activitatea pe viitor. happy

3 răspunsuri:
| cristinasotir a răspuns:

Uite, pe facebook nu se pune nume gen: kidutsaa sau boss, ori unikata, brunetta... etc., ci se pune numele normal al tau, pentru ca asa te pot gasi mai multe persoanebatting eyelashes sper ca te-am ajutat:*

| Cristineel a răspuns:

Depinde ce vrei sa promovezi pe acea pagina...