| eliza a întrebat:

imi puteti sa-mi explicati cum sta treaba cu sims 3 adica nu stiu am vazut o groaza de intreabri de genul asta. cu coduri, caini, dar cati mb are? ca nu vreau sa -mi ocupe multa memorie. si puteti sa-m explicati ce poti sa faci daca joci sims nu conteaza versiunea. pa pa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am auzit ca sims 3 e super, dar si foarte mare, in jur de 4 gb
dar merita sa il ai full pentru ca e destul de interesant.

Poti sa construiesti case, sa aranjezi viata oamenilor, sa ii hranesti, sa ii imbraci, sa ii duci la lucru
sa ai grija de ei intr-un cuvant

Bafta la jucat si distractie placutawinking

BYEBYE

5 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta sad
daca ai intrebari despre Miley cyrus, sa nu eziti sa ma intrebi

| maryana5 a răspuns:

Are in jur de 4 gb... e destul de mare dar merita love struck
e la fel ca in viata reala... cand joci jocul iti dia seama de existenta omului pe pamant... E un sentiment ciudta ce nu il poti spune sau scrie. Te sfatuiesti sa joci orice fel de sims. Iti fa placea happywinking
xoxoo, mary peace sign

| Andreea_7493 a răspuns:

Din cate stiam eu, are 4-5 gb, nu de mb... tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te poti juca cu noi ieu am de la candva sims3 care mi l-a facut pe 2 dvd-uri dar il am pe alcohol si ieste superrrr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eliza o sa iti spun:
-mai intai trebuie sa iti creezi un sims
-dupa aceea sa iti cumperi o casa
-ti-o aranjezi
-daca vrei iti adopti un copil la"call service"si o sa vezi ca scrie ndeva adoption nu mai stiu ce!
-poti sa-ti faci si prieten :-p