| LucaTheodor a întrebat:

Imi puteti spune niste provocari foarte dure (cu saruturi, mancat scarbosenii) pentru jocul Adevar sau Provocare. Tin sa spun ca il joc afara. Cele mai bune provocari primesc funda! URGENT

13 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

da boss daca ai zis ca il joci afara pe baieti ii spui sa strige tare "sunt gay" de cate ori vrei tu. sau aia de desenezi un patrat si il pui sa stea acolo si ii dai cu sutu in fund da fara sa iasa din casuta daca iese mai sta si tot asa. poti sa ii pui sa tina palma sa le dai cu (,) cureaua de 3 ori spre exemplu laughing) noi ne jucam urat grav ne dadeam pana si cu scaunele in spate pe fete *** nu stiu ce sa zic ca eu ma jucam in casa asta deci nu ne deranja nimic le puneam sa faca un streaptease sa faca masaj cuiva fara sutien timp de 5 minute sa ne sarutam sa se sarute cu altcineva sa se sarute cu alta fata sa deschida cuiva cureaua fara sa foloseasca mainile decat dintii si alte perversiuni din astea distractie maxima bafta

| Azµre a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Ce striptease să facă un copil de 11 ani? Ce naiba sunteți așa... vă mai întrebați de ce copii din ziua de azi se gândesc doar la sex și nimic altceva.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Azµre):

Faza e ca la intrebare nu a mentinut ca are doar 11 ani acum am observat ca mi-ai atras tu atentia... acum asta e fapta e consumata.

| LucaTheodor explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Am uitat sa mentionez in intrebare. UUPS! happy

| Azµre a răspuns:

Mă mir că nu dai o provocare de genul fă-mi un oral...

| MihaiBoss2000 a răspuns (pentru Azµre):

Manca un gandac @@ Saruta persoana din dreapta ta @@ este adevar ca iti place de

| LordBolton a răspuns:

1.fa-mi masaj la... laughing serios provocari dure?
2. spune oamenilor de afara ca esti gay/lesibi
3.rezistenta la durere

| fadnox a răspuns:

Sarutul -provocare dura? laughing

| LucaTheodor explică (pentru fadnox):

Poate fi. Ex. Provocarea e sa saruti un caine. Cum crezi ca e?

| fadnox a răspuns (pentru LucaTheodor):

Un pitbull infometat...
totusi, nu exagera

| LucaTheodor explică:

Aaa, da! Eu am 11 ani si joc tot cu prieteni de aceeasi varsta

| qxeenbee a răspuns:

Deci: saruta.l pe cel din stanga/dreapta, sa saruti o fata/un baiat, sa mananci un gandac, sa.i spui unei batranici ca o iubesti, sa.i spui primului care iti iese in fata ca,, esti seeeeexyy,
Eu mereu le fac -3-,