| Iustiina a întrebat:

Urgent...imi spune`ti niste provocari pentru adevar si provocare? Funda celor mai amuzante si bune provocari

Răspuns Câştigător
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

I`ai temperatura cuiva [da`i mozol]

Pune-i sa isi fluture chilotii prin aer laughing

Striptease pe muzica...

Detoateeeeeee funda :X?

4 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Te provoc să mă provoci să îți dau o provocare la fiecare tură. laughing

| karrry9999 a răspuns:

Pai cele mai bune intrebari raman cele cu pupaturi sau strigate de la fereasta sunt bune de asemenea si farsele la telefon odata o prietena a provocat pe alta sa intre pe un site putin cam deocheat nu mi s-a parut cea mai buna provocare

| lov3barbie a răspuns:

Hai ca iti zic si eu catevablushing

- sa suga cleantachatterbox

- sa faca striptiss pe o melodie laughing da pana la chilotii rolling on the floor

-sa suga un tub cevalaughing

- sa linga cevAlaughing

fundapuppy dog eyes?

| andy_3120 a răspuns:

Sa te scirmi in nas cu limba